Det börjar vara tradition att äta julbord på Sävargården och det var lika gott i år igen. Jag hade som vanligt fullt sjå med att äta och vara social så det är samma foto som förra året. Lite kul att se att jag åt i stort sett samma. Återigen två varv fisk, galet god lax i olika varianter! Lite minus på revbensspjällen i år men däremot en grym röra av pepparot-majonäs-vindelnrökt skinka.
Nu ligger jag och jäser i soffan och känner det som att jag fått en hel massa bonustid. Jag riktigt njuter av hemmatid och äter skumtomtar och ska slå in paket. December är en riktigt bra månad.
Samma här, förutom att jag inte köpt en enda klapp! Hallå julstress. Väntar till sista dagen tror jag så jag riktigt får stressa.